با کاهش شدید پوند در برابر دلار، بریتانیایی‌ها به بیت‌کوین روی آوردند
  1. خانه
  2. اخبار
  3. با کاهش شدید پوند در برابر دلار، بریتانیایی‌ها به بیت‌کوین روی آوردند
اخبار

با کاهش شدید پوند در برابر دلار، بریتانیایی‌ها به بیت‌کوین روی آوردند

بانک انگلستان (BoE) هشدار داده است که اقتصاد بریتانیا احتمالاً در حال حاضر در رکود اقتصادی قرار دارد. قیمت بیت کوین (BTC) به سرمایه‌گذاران بریتانیایی هیجان زده پاسخ مثبت داده است. پس از رسیدن به بالاترین سطح هفتگی محلی ۲۰۳۴۶ دلاری به ازای هر داده از CryptoRank در زمان نگارش…

بانک انگلستان (BoE) هشدار داده است که اقتصاد بریتانیا احتمالاً در حال حاضر در رکود اقتصادی قرار دارد. قیمت بیت کوین (BTC) به سرمایه‌گذاران بریتانیایی هیجان زده پاسخ مثبت داده است.
پس از رسیدن به بالاترین سطح هفتگی محلی ۲۰۳۴۶ دلاری به ازای هر داده از CryptoRank در زمان نگارش این گزارش، بیت کوین در حدود ۱۹,۴۰۰ دلار تغییر می‌کند .که ۲٫۱۹ درصد در ۲۴ ساعت گذشته و ۱٫۵ درصد در بازه زمانی یک هفته‌ای افزایش یافته است.

▫️در ۹ سپتامبر، دو بیت‌کوینر مأموریتی را انجام دادند تا بازرگانان در بریتانیا را وادار به پذیرش بیت‌ کوین (BTC) کنند.
طرفداران بریتانیایی بیت‌ کوین جیمز دوار و MSW به شهری در انگلستان رفتند تا با رستوران‌ها و کافه‌ها صحبت کنند و آن‌ها را متقاعد سازند که بیت کوین را بپذیرند. از ۶۳ مغازه، ۳ مغازه متقاعد شدند و بیت کوین را در محل پذیرفتند.

در حالی که پذیرش جهانی به دلیل عوامل ناشی از زمستان کریپتو کاهش یافته است. به نظر می‌رسد بازارهای نوظهور از نظر پذیرش کریپتو، در حالت مشتاق و هیجانی به سر می‌برند. زیرا در شاخصی که پذیرش را اندازه‌گیری می‌کند، این بازارها از کشورهای با درآمد بالاتر پیشی گرفتند.

مرجع: تجارت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
در صورت عدم نمایش ویدیوهای آموزشی فیلترشکن خود را خاموش کنید.