1. خانه
  2. اخبار
  3. لونا 2 در راه است
اخبار

لونا 2 در راه است

سرانجام پس از فروپاشی اخیر اکوسیستم Terra، بنیانگذار Do Kwon که سکوت خود را شکست، طرح احیای شبکه بلاک چین Terra را ارائه کرد. علاوه بر این، بنیانگذار همچنین گفت که آنها باید ذخیره بیت کوین خود را برای طرح نجات بکار بگیرند. با این حال، همه چیز برای LUNA 2.0 و…

سرانجام پس از فروپاشی اخیر اکوسیستم Terra، بنیانگذار Do Kwon که سکوت خود را شکست، طرح احیای شبکه بلاک چین Terra را ارائه کرد. علاوه بر این، بنیانگذار همچنین گفت که آنها باید ذخیره بیت کوین خود را برای طرح نجات بکار بگیرند.

با این حال، همه چیز برای LUNA 2.0 و برای Terra برای اختراع مجدد خود به عنوان یک پلتفرم قدرتمند لایه 1 آسان نخواهد بود. مایلز دویچر، تحلیلگر محبوب رمزارز، نکات جالبی را در این زمینه به اشتراک می گذارد. در طرح احیای خود، بنیانگذار Do Kwon در مورد Terra صحبت می کند که دارای یک “اکوسیستم توسعه دهنده پر جنب و جوش” و “برند قوی شناخته شده” است.

برای حفظ توسعه دهندگان و اکوسیستم، Do در حال برنامه ریزی برای “بازسازی زنجیره” است. همانطور که Terra قصد دارد به یک L1 تمام عیار بپیوندد، این واقعیت را تصدیق می کند که UST و LUNA دیگر به شکل فعلی خود وجود ندارند.

برای حفظ توسعه دهندگان و اکوسیستم، Do در حال برنامه ریزی برای “بازسازی زنجیره” است. همانطور که Terra قصد دارد به یک L1 تمام عیار بپیوندد، این واقعیت را تصدیق می کند که UST و LUNA دیگر به شکل فعلی خود وجود ندارند. اکنون، اکوسیستم Terra از حمایت برخی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر مانند Galaxy Digital برخوردار است. چرا آنها به سرمایه گذاری مجدد در سیستمی که در عرض چند روز تبدیل به خاکستر شد ادامه می دهند؟

علاوه بر این، متقاعد کردن سرمایه گذاران خود برای بازگرداندن پول خود به یکی از بزرگترین پروژه های شکست خورده در تاریخ ارزهای دیجیتال برای آنها دشوار خواهد بود. در واقع، ما می دانیم که جامعه Terra یکی از بزرگترین است. با این حال، اعتماد سرمایه گذاران دیگر یکسان نخواهد بود. علاوه بر این، گزارش‌ها حاکی از آن است که Do Kwon قبلاً در یک پروژه استیبل‌کوین به نام «Basis Cash» شکست خورده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
در صورت عدم نمایش ویدیوهای آموزشی فیلترشکن خود را خاموش کنید.